„Spotkanie Rodzin 2019”

Już po raz 16 odbyła się impreza cykliczna „ Spotkanie Rodzin” w dniu 19 maja 2019r. Tym razem impreza odbyła się na Ranczo „Dolina Białej” w Tuchowie.

Organizatorem spotkania jak co roku było Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Przyjaźń” działającym na rzecz osób niepełnosprawnych.

Imprezę zaszczyciły swoją obecnością Władze Powiatowe reprezentowane przez Wicestarostę Pana Jacka Hudymę oraz Panią Annę Górską Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie. Władze Samorządowe reprezentowała Pani Burmistrz Magdalena Marszałek. Na spotkanie przybył również Poseł na Sejm Pan Michał Wojtkiewicz. Ponadto udział wzięli radny wsi Karwodrza Pan Marek Krzemień, sołtys wsi Pan Kazimierz Gawryał oraz kapelan o. Piotr Kurcius.

Nie można pominąć Straży Pożarnej z Karwodrzy, która dbała o bezpieczeństwo na imprezie oraz pomagała przy kierowaniu ruchem.

Nad całą imprezą czuwał zespół „Jaszczur i Przyjaciele”, który zadbał o to by nikt się nie nudził i angażował do czynnej zabawy wszystkich gości.  Przygotowano wiele atrakcji między innymi: malowanie twarzy, wystawa prac artystycznych, przejazd bryczką jak również różnego rodzaju konkursy, gry i zabawy. Dzieci mogły korzystać bez ograniczeń z placu zabaw. Każdy uczestnik konkursu został obdarowany upominkiem.

Wszyscy uczestnicy spotkania byli podjęci gorącymi posiłkami, chłopskim jadłem oraz grillem.

Wspaniały występ mieszkańców DPS, uczestników WTZ oraz ŚDS w Karwodrzy umilił stronę artystyczną spotkania, a aplauz publiczności zwieńczył włożony trud w przygotowanie występu.

Zapraszamy na fotorelację.