Spotkanie Rodzin 2018 r.

Kolejny, tym razem już 15 „Piknik Rodzinny ” za nami. Spotkanie odbyło się w dniu 15.07.2018r. Jest to impreza cykliczna która cieszy się dużym powodzeniem i jest okazją do spotkania się kilku pokoleń.

Jak co roku organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Przyjaźń” działające przy Domu Pomocy Społecznej w Karwodrzy i na rzecz osób niepełnosprawnych. Na imprezę tą zostały zaproszone rodziny naszych mieszkanek, uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej jak również emerytowani pracownicy DPS.

Spotkanie rodzin zaszczyciły swoją obecnością Władze Samorządowe  Burmistrz Gminy Tuchów Pan Adam Drogoś, Zastępca Burmistrza Pan Kazimierz Kurczab. Ponadto udział wzięli  Proboszcz Bazyliki Mniejszej w Tuchowie o. Bogusław Augustowski jak również radny wsi Pan Marek Krzemień i sołtys wsi Karwodrza Pan Kazimierz Gawryał.

Tradycyjnie nie zabrakło Straży Pożarnej z Karwodrzy, która zadbała o bezpieczeństwo i wykonała pokaz strażacki.

Podczas spotkania odbył się piękny występ Klubu Kreatywnych Kobiet z Karwodrzy, który bawił wszystkich obecnych gości.

Całą imprezę poprowadził Pan Krzysztof Mężyk z Agencji Eventowej SOUND PROTECTOR.

Dla wszystkich gości przygotowano wiele atrakcji między innymi: malowanie twarzy, serca na zamówienie, wykonanie zdjęć w tle makiety, wystawa prac artystycznych w ramach terapii jak również różnego rodzaju gry i zabawy. Każdy biorący udział został obdarowany upominkiem.

Pracownicy DPS przygotowali wspaniały poczęstunek w formie gorących dań jak również grilla oraz stołu z chłopskim jadłem.

Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.
Zapraszamy na fotorelację